Lp.Wybierz odpowiedźKolejne pytania na jakie chciałbym poznać anonimowe odpowiedzi czytelników
1wybierz
TAK
NIE
Czy głosowałeś we obu poprzednich wyborach prezydenckich z roku 2010 i 2005?
2wybierz
TAK
NIE
Czy zamierzasz głosować w wyborach prezydenckich w 2020 roku - jeśli wybory takie będą przeprowadzane?
3wybierz
TAK
NIE
Czy wierzysz, że Polsce potrzebne są glębokie reformy polityczne, społeczne i ekonomiczne, oraz potrzebna jest też osoba o moich cechach, która by się uparła aby reformy te powprowadzać?
4wybierz
TAK
NIE
Czy głosowałbyś na mnie (tj. na dra inż. Jana Pająk) gdyby moja kandydatura została oficjalnie zatwierdzona do wyborów w 2020 roku?
5wybierz
TAK
NIE
Gdyby Bóg dał Polsce i Polakom "drugą szansę" to czy zaochotniczyłbyś do pomagania mi w prezydenckiej kampanii wyborczej 2020 roku?
6wybierz
TAK
NIE
Czy totaliztyczny (tj. zgodny z kryteriami moralnymi) sposób na jaki daje się rozwiązać problemy z punktu #C2 tej strony uzyskałby twoją aprobatę, że właśnie tak owe problemy powinny być rozwiązywane?
7wybierz
TAK
NIE
Gdybyś miał wskazać jedną instytucję, która stała się najbardziej pierwotnym źródłem wszystkich problemów jakie obecnie trapią ludzkość, to czy wskazałbyś wówczas nieustannie popełniającą błędy, pomyłki i wypaczenia wiedzy obecną oficjalną naukę ziemską, oraz niedociagnięcia monopolizowanej przez nią edukacji?
8wybierz
TAK
NIE
Czy twoim zdaniem jednostronna wiedza nauczana w dzisiejszych szkołach i uczelniach powinna być balansowana równoczesnym z nią nauczaniem Konceptu Dipolarnej Grawitacji, oraz filozofii totalizmu?
9wybierz
TAK
NIE
Czy wierzysz w istnienie Boga?
10wybierz
TAK
NIE
Czy zgadzasz się z totaliztyczną definicją wyjaśnianą w punktach #B5 do #B7 strony o nazwie morals_pl.htm, że "moralność" jest to "poziom posłuszeństwa ludzi wobec wymagań nakładanych na nich przez Boga"? (Tj. że wcale NIE jest to jedynie zestaw standardów postępowania ustalanych przez samych ludzi.)
11wybierz
TAK
NIE
Czy posądzasz, że dzisiejsze religie uległy wypaczeniu w stosunku do tego co Bóg wymaga od nas w Biblii?
12podaj
kobieta
mezczyzna
Czy jesteś kobietą czy mężczyzną?